Atraktivní dřevěné podlahy značky DesignWood

Atraktivní dřevěné podlahy značky DesignWood

Dřevěné podlahy představují trvalou investici do krásného interiéru. Jejich dekory působí zcela přirozeně, při správné péči dlouho vydrží a okouzlí návštěvy i vás každý den.

Kvalitní dřevěná podlaha 21. století

Dřevěné podlahy Boen značky DesignWood patří k tradičnímu typu podlah, ovšem se všemi moderními a současnými prvky. Jedná se o podlahy se třemi vrstvami, které se velmi rychle a snadno montují. Zákazníci si mohou vybrat z klasických lepených podlah a podlah položených plovoucím způsobem. Lepené podlahy ocení zejména ti, kteří vyžadují podlahové topení.

Nadčasové a příjemné dekory

Špičkový výrobce podlah Boen přichází s kolekcí sedmi atraktivních dekorů s přirozeným vzhledem dřeva. Nadčasové, decentní a vhodné do nejrůznějších interiérů – tak by se daly charakterizovat dekory dřeva, které tato kolekce nabízí. Převažují dubové tóny zejména světlejších barev, výjimku tvoří pouze výrazně hnědý Dub arizona. Kolekci jemně doplňuje dekor bílého jasanu. Dřevěné podlahy značky Boen se díky své univerzálnosti hodí do minimalistických interiérů, rustikálně pojatých domácností i interiérů v boho stylu.

Vyberte si skvělou dřevěnou podlahu

Všechny dekory podlah Boen značky DesignWood si můžete prohlédnout v prodejně Supellexu v Praze. Bude se vám věnovat specialista na dřevěné podlahy, který vám pomůže s výběrem, poradí vám s montáží a dovede odpovědět na všechny vaše otázky. Podlahové showroom najdete v Letňanech na Toužimské 889. Více informací najdete na stránkách prodejce společnosti Supellex - svět podlah.

 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány