Český výrobce koupelnového vybavení? To je JIKA!

Český výrobce koupelnového vybavení? To je JIKA!

Upřednostňujete české výrobky před zahraničními? Chcete vybavit svou koupelnu ryze českým koupelnovým vybavením? Víme, do jakých rukou se můžete bez obav svěřit: do rukou českého výrobce koupelnového vybavení JIKA, který je součástí našich koupelen již od roku 1878!

JIKA jako tradiční výrobce koupelnového vybavení

Výrobce JIKA je jedničkou ve výrobě sanitární keramiky na našem území. Zákazníci vnímají značku JIKA jako tradiční a kvalitní a uznání nalezla u zahraničních zákazníků. Tento výrobce přináší komplexní nabídku výrobků ve vysoké kvalitě zpracování a s nadstandardním servisem. V roce 2009 značka JIKA výrazně rozšířila sortiment kompletního koupelnového vybavení a v roce 2014 uvedla na trh obklady a dlažby.

S JIKA bude vaše koupelna dokonalá!

Jak jsme se již zmínili, výrobce JIKA přináší širokou nabídku koupelnového vybavení. V jeho sortimentu naleznete jedinečné kousky, limitované edice, standardní kolekce i designově propracované skvosty. Vyberte si nadčasové koupelnové vybavení JIKA a zdokonalte svou koupelnu. Toto vybavení zapadne do jakéhokoli stylu koupelny a dodá jí dotek luxusu, elegance a nadčasovosti.

JIKA – to je bohatý sortiment výrobků do vaší koupelny

A na jaké produkty se můžete těšit? Objevte v sortimentu JIKA umyvadla, klozety, bidety, vodovodní baterie, urinály, sprchové vaničky, sprchové kouty, podomítkové moduly, vany, vanové zástěny, koupelnový nábytek, zrcadla, osvětlení, koupelnové doplňky, projektové výrobky, obklady a dlažby. Koupelnové vybavení JIKA se hodí do malých i velkých koupelen, bezbariérových koupelen a veřejných prostor.

Velký výběr koupelnového vybavení v akci najdete zde

Vneste výrobky JIKA do své koupelny a těšte se s designového a kvalitního koupelnového vybavení. Zaujme vás nejen jeho vzhled, ale i přívětivá cena!Napsat komentář