Desky Durelis

Desky Durelis

Desky DURELIS představují významný pokrok ve světě stavebních materiálů, zejména pokud jde o konstrukční prvky určené k nosným účelům. Tyto desky jsou vyráběny z mikroštěpků, což jsou malé dřevěné částečky, které jsou speciálně upraveny a zpracovány tak, aby vytvořily pevný a odolný materiál.

DURELIS desky jsou unikátní svou strukturou, která je rozdělena do tří vrstev. Tyto vrstvy jsou uspořádány tak, že třísky jsou rozloženy všemi směry. Tento inovativní přístup zajišťuje, že desky mají vynikající pevnost a stabilitu. Díky rovnoměrnému rozložení třísek ve vrstvách jsou desky schopné odolávat zatížení jak v podélném, tak i v příčném směru. Tímto způsobem se dosahuje vysoké pevnosti, která je srovnatelná, ne-li lepší, než u tradičních OSB3 desek.

OSB3, neboli Oriented Strand Board třetí generace, je oblíbený stavební materiál, jenž je známý svou pevností a odolností. Přestože jsou desky DURELIS s tímto materiálem často srovnávány, v mnoha aspektech je překonávají. To je způsobeno především specifickým způsobem uspořádání třísek a použitím moderních technologií při výrobě.

Kromě pevnostních charakteristik se desky DURELIS mohou pochlubit také velmi kvalitní povrchovou úpravou. Tento aspekt je zásadní pro konečný vzhled a funkčnost materiálu. Povrch desek je hladký a má vynikající adhezní vlastnosti, což znamená, že je možné na něj aplikovat různé druhy vrchních krytin bez obav z nedostatečné přilnavosti nebo nerovností.

Použití desek DURELIS je velmi široké, a to díky jejich univerzálnosti a vysoké odolnosti. Jsou ideální pro konstrukce, které vyžadují materiál schopný nést těžké břemeno, jako jsou například stropní konstrukce, stěny nebo podlahy. Díky své všestrannosti se desky hodí jak pro nové projekty, tak i pro rekonstrukce starších budov.

Desky DURELIS jsou výjimečným materiálem, který kombinuje vysokou pevnost, odolnost a estetickou kvalitu. Díky těmto vlastnostem si získávají stále větší oblibu mezi architekty, stavebními inženýry a řemeslníky, kteří hledají spolehlivé a efektivní řešení pro své stavební projekty.

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány