Dřevoplastová terasová prkna jen tak něco nezničí

Dřevoplastová terasová prkna jen tak něco nezničí

Téměř každý, kdo touží po krásné terase, na které si dopřeje zasloužený odpočinek, si většinou láme hlavu s tím, jakou do venkovních prostor vybrat podlahu. Existuje spousta variant, které jsou odolné vůči nepříznivým přírodním vlivům. Jednou z možností jsou podlahové krytiny WPC. Ty nejenom, že dobře vypadají, ale jsou také snadné na údržbu a prakticky nezničitelné.

Kvalitní podlaha na venkovní terasy

Aby podlaha venku vydržela, nejde pouze o její vzhled, ale také materiál. Více než z poloviny jsou podlahy WPC vyráběny ze dřeva. To zajišťuje především jejich přírodní vzhled. Asi z 30 % je obsažen plast, díky kterému je prakticky nemožné podlahu zničit. Právě plast totiž zajišťuje, že je podlaha odolná vůči hnilobě, která urychluje její stárnutí.

České podlahy se zárukou až 25 let

WPC podlahy, které nabízí firma Supellex, jsou na základě americké licence Strandex vyráběny v České republice. Jejich hlavním cílem je vyrábět podlahové krytiny na terasy, které jen tak něco nezničí, a které jsou dokonalou imitací dřeva.

I proto je v nabídce hned několik různých variant barevného provedení. Po přírodním odstínu hnědé varianty jistě rádi sáhnou ti, kdo mají rádi přirozené materiály bez zbytečného přikrášlování. Naopak ocelově šedá nebo grafitová barva jsou variantami, které dodají terase ojedinělý vzhled.

Bezpečnost a kvalita na prvním místě

Dopřejte si na terase ničím nerušený odpočinek i vy. I po podlaze, na kterou celý den praží slunce, můžete chodit bez pálení chodidel. Navíc jsou všechny podlahy WPC protiskluzové. I díky tomu se hodí nejenom jako podlahové krytiny pro terasy, ale také třeba k bazénu. Přijďte se na ně podívat do showroomu Světa podlah společnosti Supellex a uvidíte, že jsou opravdu tím pravým, co pro svou terasu hledáte.

Showroomy společnosti Supellex najdete v Brně, Praze, Zlíně, Ostravě,Plzni a Velké Bíteši

 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány