Druhy podlah - Jak se v nich vyznat? A kde v Praze seženete ty nejlepší podlahy?

Druhy podlah - Jak se v nich vyznat? A kde v Praze seženete ty nejlepší podlahy?

Není podlaha jako podlaha, existuje totiž hned několik typů podlahových krytin na základě toho, jaký materiál byl použit na jejich výrobu. Klasické dřevěné podlahy určitě znáte, ale tušili jste, že aktuálně frčí třeba podlahy z korkuA právě všechny v současnosti nejoblíbenější druhy podlahových krytin vám na následujících řádcích představíme, včetně jejich největších předností. 

Ještě předtímnež ale začneme s jejich představováním, bychom rádi dodali, že všechny dále zmiňované typy podlah můžete sehnat dokonce na jednom jediném místě - u nás v Supellexu. Nemusíte tedy trávit dlouhé hodiny objížděním několika prodejen, my pro vás máme přichystáno vše hezky pohromadě Pro ty vůbec nejlepší podlahy si poté můžete zajet do pražských Letňan, konkrétně na adresu Toužimská 889, kde na vás čeká showroom plný designově atraktivních a kvalitních podlahových krytin. 

Vinylové a laminátové podlahy si vás okamžitě získají 

Prvním druhem podlahových krytin jsou laminátové podlahytřeba ty z naší kolekce Egger PRO LAMINÁT, které jsou oblíbené zejména díky jejich příznivé ceně a vysoké odolnosti. Řada z vás zajisté ocení též to, že laminátové podlahy jsou snadno udržovatelné a dostupné v nespočtu různých dekorech imitujících třeba dřevo či kámen. Podobnými vlastnostmi se mohou chlubit i vinylové podlahy, které jsou ještě navíc též příjemně měkké a mají ještě o něco málo lepší tepelně izolační vlastnosti. 

PVC podlahy, do nichž spadají všechny podlahy z kolekce Gerflor DESIGNTIME, mají rovněž skvělé tepelně-izolační vlastnosti, jsou snadno udržovatelné a plošně vzato bývají dokonce těmi vůbec nejlevnějšími podlahovými krytinami na trhu. Mnoho lidí si je též pořizuje kvůli nenáročnosti jejich pokládky - tu zvládne i naprostý laik během pár desítek minut. 

Kvalitní podlahy s nádechem přírody 

V naší nabídce nechybí samozřejmě ani dřevěné eco podlahy od těch nejproslulejších výrobců přírodnícpodlahových krytin, konkrétně od firem Egger a Boen. Mezi přednosti těchto podlah se pak krom jejich nádherného a nadčasového vzhledu řadí i vysoká odolnost a s tím spjatá dlouhá životnost. Potěší i skutečnost, že jsou nesmírně příjemné na dotyk. Kus přírody k sobě domů si můžete obstarat rovněž i pořízením přírodního linolea - to u nás též najdete. Stejně tak u Supellexu seženete celou řadu stylových a kvalitních koberců.

Zpátky však k podlahám, jmenovitě k těm korkovým. Korkové podlahové krytiny toho mají dost společného s těmi dřevěnými, i ony jsou totiž nadmíru odolné a nabízejí jedinečný přírodní vzhled. Navíc dokáží velice efektivně tlumit kročejový hluk. Chůze po nich je tedy opravdu tichá a pohodlná. Už jste se rozhodli, jaké z podlah dáte šanci? Pokud ano, rádi vás přivítáme v naší letňanské prodejně.

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány