Dvojitá skládaná podlaha Triton

Dvojitá skládaná podlaha Triton

Dvojitá podlaha Triton je tvořena nášlapnými deskami formátu 600x600 mm ze speciální dřevotřísky o vysoké objemové hmotnosti a tloušťce 38 mm.

Boční hrany jsou kryty plastovou lištou z důvodu ochrany proti nárazu a vlhkosti. Pro dosažení bezespárového styku jsou hrany desek zkoseny pod úhlem 4°.

Spodní strana je opatřena hliníkovou fólií. Desky jsou neseny ocelovými, výškově stavitelnými stojkami s antikorozní úpravou žlutým chromátem, které se lepí pružným tmelem na podkladní beton, napuštěný penetračním nátěrem.

Styk desek se stojkami je řešen elektrostaticky vodivou podložkou, která má zároveň zvukově izolační vlastnosti. Na přání lze dodat elektrostaticky vodivou desku s možností uzemnění zdvojené podlahy včetně vypracování výchozí elektrorevize.

Dvojitá podlaha MERO typ 2
Speciální technologická rámová dvojitá podlaha je vhodná pro rozvodny a obdobné technologické provozy. Panely (v závislosti na požadovanou hořlavost systému) jsou volně kladené na rámovou subkonstrukci z C-profilů, šroubovanou na rektifikovatelných stojkách. Modul stojek lze realizovat v násobcích velikostí panelů 600x600 mm případně 600x1.200 mm.

Kdekoli v ploše podlahy lze vytvořit volné nebo zakryté, rozměrově přizpůsobitelné, zesílené rámy pod technologii (řady rozvaděčů apod.).

 1. Karel Kufa, Fa SWIETELSKY REIL CZ. s.r.o.

  Poptávka - SO 11 40 01 ŽST Praha Vysočany, odbavovací budova
  Dvojitá podlaha z dílců 600x600mm, systémová, dutina 150mm, vč. finální povrchové úpravy kobercem - dodávka a montáž 22,4m2
  Nabídku prosím zašlete do 10.6.2019 na e-mail: k.kufa@swietelsky.cz

 2. Patrik Hyka - portál Podlahy.com

  Dobrý den, nejsme realizační firma, ceny naleznete na webu dodavatele - www.triton.cz. Patrik Hyka

 3. Milan Kantor

  Dobrý den. Mám dotaz ohledně ceny za zdvojenou podlahu o čtvercích 600 x 600. V rozsahu cca 20m x 10m. Prosím cenu za materiál a montáž. Předem moc děkuji. milan.kantor@cez.cz

 4. Nemec

  Jaké jsou povrchové úpravy a cenové relace...

 5. Patrik Hyka - portál Podlahy.com

  Dobrý den, ceny naleznete na webu dodavatele - www.triton.cz. Patrik Hyka

 6. Jaromír Potyš

  Dobrý den, poptávám technologickou podlahu rozměru 6,2/5,2m.Mohu dostat odkaz na cenu materiálu.
  S pozdravem Jaromír Potyš.

Napsat komentář