Hledáte firmu na podlahy?

Hledáte firmu na podlahy?

Pokud sháníte firmu pro pokládku podlahy či chcete koupit podlahovou krytinu, nebo nějaký doplněk, jste tady správně!

Jsme informační portál, nabízíme veškeré novinky a zajímavosti kolem podlahy a všeho co s podlahovými krytinami souvisí.

Na našem portálu můžete nejen, že pročítat zajímavé články o podlahách a postupech montáží, ale můžete si zde vybírat z databáze, která momentálně shromažďuje přes 14 tisíc firem, přehledně řazených do kategorií.

Náš portál nabízí přehlednou strukturalizovanou databázi firem, která se dělí podle kategorií podlah a přidružených odvětví. Na zelené vodorovné liště jsou základní kategorie a po najetí kurzorem na tyto, se vám rozbalí nabídka podkategorií. Například po najetí kurzorem na hlavní kategorii PODLAHY se vám zobrazí rozbalovací menu s kategoriemi všech běžných podlahových krytin.

V případě, že vidíte tu svou, co hledáte, tak na ni stačí kliknout a nyní jste v dané kategorii. Můžete pročítat články s realizacemi, inspirace, námi doporučené materiály, prostředky na podlahy a firmy z dané kategorie.

Pokud hledáte realizační firmu, podlaháře či obchod ve vašem okolí, tak použijte vyhledávání v dané kategorii!

Pokud chcete rovnou hledat realizační firmu, nebo dodavatele či e-shop ve vašem okolí, postačí začít psát nad mapou ve vyhledávání vaše PSČ, nebo název města či obce do pole “PSČ nebo město:” Systém vám nabídne vaší lokalitu a vy ji jen potvrdíte kliknutím. Pak už jen do pole “okolí” zadáte rozsah v km, ve kterém vám portál nalezne firmy z dané kategorie. Pole “hledám” ponechte klidně prázdné, jste již v hledané kategorii podlah.

Postup jak vyhledat firmu v dané kategorii portálu, je na videu zde.

Zobrazené firmy na mapě jsou označeny modře a červeným označením je lokalita vašeho PSČ (pošty, nikoliv vaší adresy). Pokud na mapě uvidíte velké červené označení, tak je to firma, která má zaplacené “topování" v dané kategorii.

Pod mapou jsou nalezené firmy zobrazeny s logem a krátkým popiskem. Systém vždy zobrazuje naráz 20 firem a to jak na mapě, tak i pod mapou v náhledech. Pokud je nabízených firem po vyhledání více, tak je možné si pod mapou na modré vodorovné liště kliknout na další stranu.

Po najetí kurzorem na mapě na vámi vybranou firmu se zobrazí bublina s náhledem a tato umožňuje kliknout na “informace”. Následně se vám zobrazí podrobný profil vybrané firmy a záleží jen na tom, jaký firemní zápis si firma vybrala z naší nabídky.

Placené zápisy nabízejí mnoho informací, odkazy na webové stránky a emailová adresa je s možností kliknutí. Můžete vidět také otvírací doby prodejny, nebo odkazy na sociální sítě a pročítat akce firmy a články, které zveřejnila na našem informačním portálu. Základní zápis umožňuje firmě vložit logo, krátký popis o firmě, telefon a e-mail, také URL webu, ale na oba tyto odkazy nelze klikat, to umožňují až placené zápisy. Více viz ceník programů.

Pokud sháníte elektronický obchod, e-shop s podlahami a příslušenstvím a chcete ušetřit na dopravě, tak si vyhledejte podlahový e-shop ve vašem okolí.

Na šedivé vodorovné liště pod reklamou (sliderem) je odkaz na kategorii E-shopy s podlahami. Pak už jen stačí postupovat stejným způsobem, jako u hledání firmy v jiné kategorii viz výše.

Stejné je to s kategorií “Úklidové služby”, která je také na šedivé liště. Naleznete tam také kategorii se slevovými akcemi firem a naší poradnu, kde zodpovídáme vaše dotazy, které jste vložili kolem podlah a přidružených kategorií.

Náš informační portál také nabízí další profesionální službu a tou je EXPRES-POPTÁVKA.cz

V horním pravém rohu našeho portálu Podlahy.com hned nad telefonním číslem naleznete červené tlačítko “POPTÁVKA”. Po kliknutí na toto tlačítko budete přesměrováni na náš systém poptávky, kde můžete vložit zcela zdarma poptávku v několika jednoduchých krocích. Následně obdržíte nabídky od zaregistrovaných firem. Expres poptávka nabízí více než 150 tisíc dodavatelů širokých stavebních služeb, tedy ne jen kolem podlah.

CO JE EXPRES POPTÁVKA?
EXPRES POPTÁVKA je jedním z největších poptávkových systémů v České republice. EXPRES POPTÁVKA spolupracuje s více než 150 tis. dodavateli z různých oborů stavebnictví a ročně vyřídí několik desítek tisíc vašich poptávek. Vynikáme v rychlosti zpracování vašich poptávek. První nabídky očekávejte již v řádu několika hodin!

Více informací naleznete po kliknutí na “VLOŽIT ZDARMA POPTÁVKU” (tlačítko “VLOŽIT”), vyberete kategorii, napíšete o co se jedná a zadáte na sebe kontakty, systém umožňuje vybrat rozmezí vašeho rozpočtu a dá vědět dodavatelům, zda na nabídku spěcháte či nikoliv a jakou má platnost. Pokud dodavatelé budou potřebovat doplňující informace k vypracování nabídky, tak se s vámi zkontaktují.

V případě, že máte doplňující dotazy ke hledání firem či vložení své firmy do našeho portálu, nebo zvažujete u nás inzerci formou banerové reklamy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Váš redakční tým - portál PODLAHY.com

  1. Filip Veselý

    Dobrý den, o jaký program by jste měl zájem ? Případnou poptávku posílejte prosím info@podlahy.com. Děkuji Veselý

  2. Karel

    Dobrý den, chci u vás inzerovat, je to možné?

Napsat komentář