Kamenné koberce PIEDRA

Kamenné koberce PIEDRA

Kamenné koberce, mramorový koberec, kamínkový koberec, oblázková dlažba nebo též kamínky s pryskyřicí či litá dlažba to jsou nejčastěji užívané lidové názvy tohoto povrchu.

Kamenný koberec PIEDRA je univerzální finální povrch z přírodních oblázků a pryskyřice.

Na trhu není žádný jiný a takto univerzální finální povrch, který lze tak snadno aplikovat jak pro venkovní tak vnitřní použití.

Zvláště je kamenný koberec PIEDRA nenahraditelný při renovaci starých ploch, jako jsou staré betony, dlažby, asfalty, zámkové dlažby apod. Na druhou stranu, lze z povrchu PIEDRA udělat nádherné nové plochy jaké jsou okolo bazénu, chodníky, terasy, dvory, cesty apod.

V interiéru kamenný koberec PIEDRA vytvoří luxusní nádhernou podlahu na chodbách, v kuchyních, zimních zahradách, wellness, garážích a nebo také ve všech komerčních prostorách jako jsou prodejny, vzorkovny, kanceláře, haly, restaurace, autosalony.

Kamenný koberec PIEDRA je směsí přírodního kameniva (mramoru nebo křemičitých kamenů), což jsou oblázkové kamínky + speciální certifikovaná pryskyřice, která je pro tento účel vyvinuta a je originálním produktem pro povrch PIEDRA.

Tato kombinace zaručuje vysokou pevnost, odolnost a trvanlivost. Další výhodou také je, že speciální pryskyřice, která je dodávaná v kamenném koberci PIEDRA je několika násobně pevnější než beton a proto je povrch PIEDRA velice pevný a odolný extrémnímu zatížení. Další nespornou výhodou je, že získáte bezespárový povrch, který se jednoduše vytvarován na tvar a rozměr konkrétní plochy, nevzniká tedy ani tzv. prořez, který musíte připočítat k ceně pořízení u běžných povrchů.

Kamenný koberec PIEDRA je nabízen ve více jak 30 barevných variantách a velikostech oblázků.

Kamenný koberec PIEDRA je dlouho trvanlivý, zpravidla po dobu několika desítek let. První typy těchto povrchů se aplikovali v USA, kde bez problému slouží více jak 30 let. V Německu mají s těmito podobnými povrchy zkušenost více jak 20 let a nadále je trend kamenných koberců na vzestupu. Povrch PIEDRA je vyvinut v laboratoři skupinou inženýrů, kteří mají zkušenosti více jak 30 let s vývojem pryskyřic, proto kamenný koberec PIEDRA nabízí v současné době to nejlepší, co lze na celosvětovém trhu v tomto oboru nabídnout.

Podlahové krytiny v akci najdete zde

Proto zatím neumíme odpovědět na otázku jakou mají povrchy PIEDRA maximální životnost. Víme ale, že ta minimální životnost je 30 let a je jisté, že povrchy PIEDRA vydrží mnohem déle.

Montáž bez problému zvládne zručný laik. V případě, že si sami netroufnete nebo nechcete provádět pokládku povrchu PIEDRA sami například z důvodu záruky či časové zaneprázdněnosti, nabízí firma Kamenictví PIEDRA kompletní dodání, včetně montáže zkušenými řemeslníky.

 1. Trakslová

  Dorý den, jak lze odstranit kamenný koberec v bytě ?

 2. Fanda

  Mám ten samý problém jako vy a nevym co s tím.

 3. Patrik Hyka - portál Podlahy.com

  Dobrý den,

  jsme informační portál, ne dodavatel systému Piedra. Neznám konkrétní podmínky realizace Vašeho koberce.

  Závadu prosím řešte s prováděcí firmou.

 4. Danuše Brumerová

  Dobrý den,
  Prosím o informaci mám kamenný koberec položený 3 měsíce a už se mi odlupují kamínky z hrany schodů
  prosím o odpověď..

 5. Jitka Woodová

  Kdo položí kamenný koberec v chodbě v Českých Budějovicích a jaká je cena za metr děkuji za odpověď

 6. Pavel.R

  Dobrý den.Dá se nějak opravit povrch když bylo použito více gelového plniče a místy je ho víc a není to pěkné, dá se to třeba nějak brousit?

Napsat komentář