Kde v Praze seženete ty nejlepší dřevěné podlahy?

Kde v Praze seženete ty nejlepší dřevěné podlahy?

Dřevěné podlahy jsou bezpochyby tou největší klasikou v oblasti podlahových krytin, která dokáže interiér každého bytu či domu doslova rozzářit, a dokáže do něj vnést kus přírody. Obzvláště čarokrásné jsou pak dřevěné podlahy Boen DesignWood, které v Supellexu nabízíme v celkem sedmi atraktivních dekorech. Myšleno je přitom jak na příznivce tmavého dřeva, pro ně máme přichystán kupříkladu dekor Dub Arizona, tak i na fanoušky dřeva světlého, které zas může oslovit třeba dřevěný vzor Dub bílý Concerto nebo Jasan bílý Mercato 

Všechny tyto dřevěné podlahy jsou přitom určeny k pokládce plovoucím způsobem, případně lepením k podkladovému materiálu. Zapomeňte tedy na otravné přitloukávání dřevěné podlahy hřebíky, jež je nejenom pracné, ale i časově náročnéZároveň je potřeba dodat, že tyto podlahy jsou i nesmírně odolné a nabízejí perfektní tepelně-izolační vlastnosti. Nevadí jim třeba ani vyšší teploty, jež by jiným podlahovým krytinám uškodily - můžete je tedy bez problémů použít i jakožto podlahy k podlahovému vytápění. 

Proč dát přednost dřevěné podlaze? 

Pořízením dřevěné podlahy z kolekce Boen DesignWood si k sobě domů pořídíte nejenom vzhledově hezky vypadající podlahovou krytinu, ale zároveň při tom budete myslet i na životní prostředí - veškerý materiál použitý njejí výrobu je totiž z plně obnovitelných zdrojů. Mezi další výhody těchto podlah poté ještě rozhodně patří bezpracnost jejich údržby, příjemnost jejich povrchu na dotyk, a také to, že se na nich prakticky nedrží prach - jsou tedy vhodné i pro alergiky.  

Jakožto nevýhoda dřevěných podlah pak bývá často zmiňována náročnost pokládky. Ta ale u podlah Boen DesignWood opravdu nehrozí, neboť díky technologii Boen X-press je jejich montáž vskutku snadná, a hlavně rychláZkrátka dřevěné podlahy jsou nestárnoucí klasikou, jejímž pořízením opravdu chybu nikdy neuděláte. Nemluvě o tom, že podlahy ze dřeva se mohou chlubit vskutku dlouhou životností, navíc je můžete kdykoliv zrenovovat. 

Pro dřevěné podlahy už jenom do pražských Letňan! 

Pokud vás třívrstvé dřevěné podlahy z kolekce Boen DesignWood oslovily, můžete si pro ně, tedy samozřejmě nejenom pro ně, přijet do letňanské prodejny Supellexu sídlící na adrese Toužimská 889. Standardně jsme tu pro vás každý všední den od 9 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 13 hodin, vzhledem k vládním opatřením se ale mohou otevírací hodiny lišit (aktuální informace naleznete zde). 

Letňanská pobočka každopádně za návštěvu rozhodně stojí. V showroomu totiž máme vystavenu většinu nabízených podlahových krytin a vy se tak můžete na vlastní oči přesvědčit o tom, jaká z nich by se hodila zrovna k vám domů. Pevně věříme, že si z naší nabídky vyberete. 

 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány