Kompozitní vinylová podlaha

Kompozitní vinylová podlaha

Kompozitní podlahové krytiny jsou klíčovým prvkem jakéhokoli interiéru, ať už se jedná o domácnost, kancelář, obchodní prostory nebo jiné veřejné prostory. Představujeme vám jednu z nejnovějších a nejvyspělejších možností na trhu - Allure SPC podlahový systém. Tato jedinečná kompozitní podlaha představuje průlom v oblasti podlahových krytin.

Podstata této nové kolekce spočívá ve dvou klíčových komponentech: povlaku a zámkovém systému. Povlak podlahy je vytvořen ze speciálního uretanu, který je posílen o keramické částice. Tato kombinace materiálů zajišťuje vysokou odolnost proti oděru a dlouhou životnost. Kromě toho je takový povlak velmi snadno udržovatelný a odolá i náročnějším mechanickým vlivům.

Významnou součást Allure SPC podlahy představuje rovněž pokročilý zámkový systém DROPLOCK 100. Tento systém umožňuje rychlou a snadnou instalaci bez nutnosti použití lepidla nebo speciálních nástrojů. Práce s tímto systémem je tak snadná, že si může podlahu položit i méně zkušený kutil. Navíc garantuje perfektní spojení jednotlivých dílců a tím i vysokou stabilitu celé podlahové plochy.

Je však třeba zmínit také vodotěsné jádro Allure SPC podlahy, které je vyrobeno z pevného polymerního kompozitu s vysokou hustotou. Tato kombinace materiálů výrazně zvyšuje tuhost podlahy a zajišťuje její rozměrovou stabilitu. To znamená, že i při výkyvech teplot a vlhkosti zůstává podlaha neměnná. Díky tomu je podlaha Allure SPC odolná proti promáčknutí a nabízí dlouhodobě stabilní vlastnosti.

S Allure SPC podlahami se tak dostáváme na novou úroveň kvality a designu podlahových krytin. Představují skvělou volbu pro ty, kteří hledají kvalitní, odolnou a současně esteticky přitažlivou podlahovou krytinu.

Doporučujeme navštívit prodejny světa podlah - společnost Supellex. Jejich pobočky najdete po celé ČR. Dejte na odborníky a vyberte si zde i kvalitného podlaháře.

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány