Laminátové podlahy Egger Kingsize - Nechte vyniknout dřevěné dekory!

Laminátové podlahy Egger Kingsize - Nechte vyniknout dřevěné dekory!

Jestliže máte u podlah rádi nikdy nestárnoucí dřevěné dekory, avšak dokáže vás vytočit, že jednotlivé dílce standardních rozměrů na sebe dokonale nepasují, tak přesně pro vás tu je řešení v podobě velkoformátových laminátových podlah Egger Kingsize, které jsou dodávány ve formátu 1291 x 327 mm. Zásluhou jejich širokého formátu je jich tudíž potřeba na pokládku méně, což snižuje i šanci na vznik estetických nedokonalostí. Dekor u těchto podlah tak bude vždy vypadat mimořádně celistvě, a to včetně struktury.  

Zkrátka jednotlivé vzory budou mít šanci vyniknout v celé své kráse. To však rozhodně není jediná přednost těchto kvalitních a designově povedených podlah. Ať už si totiž pořídíte podlahu v tmavém odstínu dřeva Dub Valley kávový či naopak ve světlém odstínu Dub Verdon bílý, tak máte jistotu toho, že její pokládku hravě zvládnete díky zámkovému mechanismu sami. A to navíc opravdu rychle, neboť pokládka laminátových podlah je skutečně nenáročnou záležitostí. 

Královská velikost dílců s královsky dobrými vlastnostmi 

Kromě toho, že vás tyto podlahy ušetří náročné montáže, tak vám mohou nabídnout i úžasnou odolnost. Odolné jsou dokonce i vůči poškrábání, dokáží tedy přežít i hrubší zacházení ze strany domácích mazlíčků a dětí. Potěší též snadnost jejich údržby, která si nežádá více než občasné zametení a vytření navlhčeným mopem, či jejich zdravotní nezávadnost.  

Laminátové podlahy z kolekce Egger Kingsize jsou totiž antistatické a antialergenní, tudíž jsou vhodné i do domácností, jež obývají alergici. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pak dlouhá životnost, kterou tyto podlahové krytiny z laminátu nabízejí, a jejich přijatelná cenovka - vysoce kvalitní velkoformátové dílce podlah z kolekce Egger Kingsize seženete už za částku lehce přesahující 1000 Kč za metr čtvereční. Můžeme tedy směle konstatovat, že se jedná o jedny z nejlepších podlah v poměru cena / výkon. 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány