Velkoformátová krytina s velkou řadou předností

Velkoformátová krytina s velkou řadou předností

Pakliže toužíte po tom, aby vaše podlaha vypadala co možná nejvíce celistvě a nebyla hyzděna přílišným množstvím spojů, tak vám rozhodně můžeme doporučit pořízení některé z velkoformátových podlah z kolekce Egger Pro laminát Large 32 - například té v dekoru Dub Waltham přírodní. Kromě celistvěji vypadající podlahové krytiny si nákupem této podlahy k vám domu navíc pořídíte i kus opravdové přírody. Dubové laminátové podlahy se totiž příliš svým vzhledem neliší od dřevěných podlah, oproti nim ale mohou nabídnout daleko vyšší životnost. 

Mezi další přednosti můžeme zařadit například to, že laminátové podlahy z kolekce Egger Large jsou daleko snazší na údržbu a pokládku než jejich celodřevěné předlohy. Montáž těchto krytin je totiž řešena plovoucím způsobem, zapomenout tedy můžete na náročné zatloukání hřebíků, a naopak si můžete užít pohodlnou pokládku pomocí click systému. Co se týče údržby, tak vám bude stačit párkrát do měsíce přetřít podlahu navlhčeným mopem, nic víc. 

Proč si vybrat zrovna některou z podlah z kolekce EGGER PRO laminát Large 32? 

Jak již bylo poznamenáno, tak laminátové podlahy z této kolekce se pokládají plovoucím způsobem, jsou tudíž prodávány po kusech - konkrétně v jednom balení je osm dílců, z nichž každý má rozměry 1292x246 milimetrů. Když už se zmiňujeme o rozměrech, tak se sluší pozastavit i u údaje o tloušťce těchto krytin, ta je 8 mm. 

Zásluhou své tloušťky mohou tyto krytiny nabídnout i odolnost proti vyšší zátěži, jmenovitě mají třídu zátěže 32. Kromě odolnosti a s ní spjaté dlouhé životnosti se mohou tyto podlahy z kolekce Egger Large dále pyšnit i maximální hygieničností - prach se na nich drží jenom obtížně, instalovat se tedy mohou i do domácností, kde žijí alergici, a zároveň úklid jejich povrchu je vskutku nenáročnou a rychlou záležitostí. To všechno jsou pádné argumenty hovořící ve prospěch nákupu některé z laminátových podlah z kolekce Egger. 

ZAUJALA VÁS TATO KOLEKCE PODLAH? VÍCE SE O NÍ DOZVÍTE V SHOWROMECH SUPELLEX.CZ.  

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány