Nejlepší rolované PVC seženete v pražských Letňanech!

Nejlepší rolované PVC seženete v pražských Letňanech!

Jednou z největších předností PVC podlahových krytin je možnost si je nechat nařezat na míru přesně podle rozměrů vašeho obývacího pokojekuchyně či předsíně. Podlahové krytiny z polyvinylchloridu (PVC) se tak díky jejich rozměrové přizpůsobitelnosti skvěle hodí i do místností atypických tvarů a velikostí, kam by bylo jen velmi obtížné umístit klasickou podlahu. Zajisté vás nyní napadá otázka, kde si můžete takovéto PVC pořídit, a zároveň si jej rovnou nechat nařezat?  

Pokud jste z Prahy nebo jejího blízkého okolí, můžete navštívit prodejnu Supellex nacházející se v Business Parku Letňany na adrese Toužimská 889, kde pro vás máme připraven široký výběr rolového PVC atraktivních dřevěných, kamenných a minerálních dekorech. Pokud si mezi nimi najdete svého favorita, rádi vám jej následně uřízneme přesně dle vašich přání. A to ihned na počkání! Domů tak můžete odjíždět spokojeni a s novou PVC podlahovou krytinou, jež do vašeho bytu či domu padne jako ulitá. Tak neváhejte a přijďte nás navštívit do haly D7, kde najdete desítky kvalitních PVC podlah ihned k odběru. 

Jaké rolované PVC podlahy si můžete na letňanské pobočce Supellexu pořídit? 

PVC podlahy Gerflor DESIGNTEX 

Kolekce DesignTex od francouzské firmy Geflor, jež se ve světě výroby podlah pohybuje už téměř sto let, je složena z PVC podlahových krytin ve 12 různých dřevěných a 3 kamenných dekorech. Standardně jsou tyto moderní a trendy podlahy, určené zejména do bytových prostor, dodávány v rolích o délce 25 m a šířce 2 až 4 metry, avšak jak již bylo zmiňováno, na naší letňanské pobočce vám je rádi uřízneme na míru na základě vašich potřeb. 

Co se týče jejich ceny, tak ta činí 380,- Kč / m² (bez DPH). Za tuto částku pak dostanete PVC podlahu, která vám dlouho vydrží a jíž lze snadno a dobře kombinovat ostatním vybavením interiéru. 

PVC podlahy Gerflor DESIGNTIME 

Zavítáte-li do prodejny Supellexu v Letňanech, můžete tam pořídit i PVC podlahové krytiny z kolekce DesignTime, opět od renomovaného francouzského výrobce Geflor. Jedná se o velmi odolné podlahy, jež se krom domácností dokáží skvěle uplatnit i ve vysoce zatěžovaných veřejných objektech, třeba nemocnicích či školách. I přes svou vysokou odolnost jsou ale cenově dostupné, přesněji řečeno vás vyjdou pouze na 349,- Kč / m² (bez DPH). 

Navíc zásluhou řezného programu, jímž je naše nejmladší a nejmodernější pražská provozovna vybavenajsme vám schopni PVC jinak prodávané v rolích o rozměrech 20 m x 2 a 4 m nařezat do libovolných rozměrů, čímž vám ještě více usnadníme následnou pokládku této odolné a komfortní podlahové krytiny. 

PVC podlahy z obou zmiňovaných kolekcí jsou navíc na letňanské pobočce Supellexu pokaždé ihned k odběru. Jimi však nabídka PVC podlahových krytin dostupných (nejen) v Letňanech nekončí, pořídit si u nás můžete též kupříkladu PVC podlahy Beauflor, IVC či Forbo. 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány