Nové dekory podlah EGGER PRO Design

Nové dekory podlah EGGER PRO Design

Tradiční výrobce Eco podlah EGGER přichází s novou řadou podlahových krytin PRO Design GreenTec. Oproti předchozí kolekci prošly podlahy velkou technologickou změnou, zvýšila se jejich funkčnost a odolnost.

Ideální podlahy pro náročné prostředí

Podlahy PRO DESIGN GreenTec mají vodotěsný povrch a voděodolnou nosnou desku, proto se perfektně hodí i do vlhkých prostor či místností, kde se často střídají různé teploty. Podlaha je velmi odolná a snadno se čistí. Rychle z ní odstraníte rozlité tekutiny, které po sobě nezanechají žádné stopy. Povrch podlahy navíc přispívá ke zdravému prostředí. Při samotném došlapu je podlaha velmi příjemná, pohodlná na chůzi a našlapuje se po ní velmi tiše. Uspokojí náročné zákazníky v obytných prostorách, zejména kuchyních, koupelnách a vstupních prostorách. Zároveň je jako dělaná do obchodů a restaurací a své uplatnění určitě najde i v hotelových a kancelářských budovách.

Vyrobená z 90 % z obnovitelných surovin

Nová kolekce podlahových krytin je velmi šetrná k přírodě – z 90 % je vyrobena z obnovitelných surovin. Díky své robustnosti má i dlouhou životnost, jiné typy podlah přežije až dvojnásobně. Výrobce na ni poskytuje záruku pro domácnosti 25 let. Povrch krytiny je navíc velmi odolný vůči drobnému poškrábání, skvrnám po rozlitých tekutinách a velmi snadno se čistí. V bytových prostorách se k její pokládce využívají patentované spojovací prvky UNIfit, které jsou vhodné jak pro celoplošné lepení, tak pro plovoucí pokládku.

Prohlédněte si je v pražské prodejně Supellexu

Všechny dekory podlah EGGER PRO Design si můžete prohlédnout na všech prodejnách Supellexu v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat, představí vám jednotlivé typy podlah a společně vyberete to nejvhodnější řešení pro vaši realizaci.

 

 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány