Objevte kouzlo nových a vysoce odolných PVC podlah IVC Xtreme

Objevte kouzlo nových a vysoce odolných PVC podlah IVC Xtreme

PVC podlahy IVC Xtreme jsou jednou z nejžhavějších a nejpřevratnějších novinek na trhu - na následujících řádcích vám vysvětlíme proč. Začněme u výrobce, belgické společnosti IVC Group, jenž působí ve světě podlahových krytin již od roku 1997 a za tu dobu se stihl stát jedním z nejrespektovanějších evropských výrobců luxusních vinylových a PVC podlah. Aby také ne, vždyť všechny jeho produkty se vyznačují atraktivním designem, pohodlností a šetrností k životnímu prostředí. 

Přesně tyto tři zmiňované vlastnosti nabízí i zbrusu nová PVC podlahová krytina IVC Xtreme. Konkrétně se o atraktivní vzhled této podlahy starají překrásné přírodní dekory. Vypíchnout rozhodně musíme světlý motiv dubu Golden Oak 690L, či naopak ten, jenž je připraven okouzlit milovníky tmavého dřeva, nazvaný Havanna Oak 694M. U dřevěných dekorů to ale zdaleka nekončí, vsadit můžete i na jednobarevnou klasiku. V interiéru se zajisté bude skvěle vyjímat například nebesky modrá PVC podlaha Mira 707M.   

Je libo vysoce kvalitní, snadno udržovatelnou, ale přitom levnou podlahu? 

Kolekce IVC Xtreme toho ale může nabídnout ještě mnohem více. Například, jak už samotný její název napovídá, tak všechny podlahy z ní jsou velmi odolné a připravené zvládat i tu nejextrémnější zátěž. Tyto vysoce zátěžové PVC podlahy se mohou pyšnit 0,70 mm nášlapnou vrstvou, která bez potíží ustojí i nápor tisíců lidí za den. Vyjma vysoké zátěže si dokáže tato PVC podlahová krytina snadno poradit i s náročnými podmínkami. Je tedy schopna zvládat třeba i působení vody nebo nepříznivé teploty. 

Dále se musíme zmínit i o snadné údržbě, kterou tyto podlahy umožňují. Jsou lehce otíratelné, jednoduchost  údržby podlah z kolekce IVC Xtreme umocňuje i fakt, že se na nich špatně drží nečistoty a prach. K jejich pořízení navíc nebudete nuceni sáhnout nikterak hluboko do své peněženky. Mohou být vaše za částku 391,- Kč / m², což je vzhledem k nabízeným vlastnostem cena více než příznivá.  

Od kanceláře až po obývák - tam všude je lze položit 

Aby toho nebylo málo, tak se po nich i perfektně chodí. Jsou příjemné na dotyk, nestudí a nekloužou. Řada lidí si podlahy IVC Xtreme určitě oblíbí i díky jejich dobrým tepelně-izolačním vlastnostem, které ještě zvyšují jejich užitný komfort. 

Do jakých místností se tato podlahová krytina hodí? Díky své univerzálnosti může být použita prakticky do všech místností, a to jak těch v bytech a domech, tak i v komerčních budovách. Zásluhou nebývale vysoké odolnosti se pak nejčastěji přistupuje k její pokládce v kancelářích a chodbách, ale perfektně se hodí  třeba i do obývacího pokoje. PVC podlahy IVC Xtreme  se nabízí v 33 různých dekorech a barvách, jsou dostupné v šířích 2, 3 a 4 metrů, a jejich instalace je navíc opravdu jednoduchou záležitostí. 

Více na: www.supellex.cz/xtreme

 

Napsat komentář