Oblíbená kolekce vinylových podlah Wineo Designline 600

Oblíbená kolekce vinylových podlah Wineo Designline 600

Loňský rok přinesl na trh podlahových krytin zajímavou a vyhledávanou novinku. Kolekce Designline 600 s novou skladbou rigidního materiálu zákazníkům učarovala šesti unikátními dekory dřeva, vysokou zátěžovou třídou i pěknou tloušťkou nášlapné vrstvy.

Prémioví výrobci rigidních podlah

Německý výrobce WINEO přišel s výjimečnou kolekcí rigidních podlah DESIGNline 600. Na trhu podlahových krytin rozhodně není žádným nováčkem, naopak už mnoho let patří k evropské špičce. Vinylové podlahy tohoto výrobce povýšily kvalitu materiálu a přinesly na trh zcela nové možnosti. Podlaha se dá například okamžitě položit, vyznačuje se velkou tvarovou stálostí a je opravdu odolná. I když je podlaha pevné a tvrdá, má na došlap příjemnou elasticitu. Ve srovnání s jinými typy vinylových podlah je také velmi stabilní a odolná.

Šest odstínů pro každý prostor

Designéři podlah WINEO opravdu rozumí svým zákazníkům, proto nejsou jejich podlahy označeny čísly či názvy dřevin, kterou mají imitovat, ale skutečnými pocity, které dovedou v interiéru navodit. Praktické, nemyslíte? Líbilo by se vám mít z obýváku Cozy Place – žádný problém, vyberte si dekor tohoto názvu. Pokud považujete svůj domov za Natural Place, Warm Place, Smooth Place, zajisté najdete dekory vhodné právě pro vás. Na první pohled zaujme šedý dekor Elegant Place a po industriálních interiérů se bude hodit tmavý Modern Place.

Všechny podlahy pod střechou Supellexu

Všechny zmíněné dekory podlah WINEO najdete na pobočkách Světa podlah Supellex v Praze, Brně, Ostravě,Zlíně a Plzni. Na každé z nich se vám bude věnovat zkušený odborník, který s vámi výběr vhodné podlahy rád zkonzultuje.

 

 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány