Ochranný olej cedr barevný Extra

Ochranný olej cedr barevný Extra

 

Na speciální ochranu dřeva ve venkovních prostorách jsou určeny OSMO nátěry, díky kterým si dřevo uchová svůj přírodní charakterUV ochranný olej cedr Extra je polomatný finální nátěr, který povrch dřeva dokonale ošetří. Tento výrobek na bázi přírodních olejů, mikroporézní, nepraská, neloupe se a netvoří šupinky. Finální nátěr ochranného oleje obsahuje látky k preventivní ochraně nátěru proti napadení řasamiplísněmi dřevokaznými houbami. Předností UV ochranného oleje je jednoduchá aplikace bez předchozího obrušování, není vyžadován podkladový nátěr. Velmi snadná aplikace, během natírání nezasychá. Olej cedr Extra doporučujeme pro všechny svislé dřevěné plochy v exteriéru, jako jsou okna a okenní parapety, dveře, dřevěné obložení, přístřešky pro auta, balkony, ploty a zástěny, pergoly, zahradní nábytek a zahradní domky. Balení: 0,75 l, 2,50 l a 25 l. 

Parametry

Parametr

Popis

Biocidy

Obsahuje

Provedení

Barevné

UV odolnost

3

Pro

Exteriér

Plochy

Svislé

Spotřeba

1 litr stačí na ca. 18 m2

Doba schnutí

12 hodin

Složení

Na bázi přírodních rostlinných olejů (slunečnicový olej, sójový, bodlákový a lněný olej), sikativ (sušidel), anorganických pigmentů

 

V případě, že budete mít zájem o OSMO nátěry, doporučujeme navštívit showroomy společnosti Supellex, kde Vám odborně poradí. 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány