Podlahové stěrky DECOR

Podlahové stěrky DECOR

Podlahy s ideálními vlastnostmi jsou podlahy realizované s povrchovou úpravou pomocí barevné stěrky DECOR.

Tyto podlahy jsou vhodné pro vysokou zátěž, stálobarevné a vhodné pro podlahové vytápění.

Díky svému monolitickému / bezespárému povrchu se u nich nešpiní spáry jako u dlažby a jednoduše se udržují. Pro svoji vysokou odolnost se používají do domácností i komerčních prostorů.

Dokonalý vzhled...
Podlahy DECOR mají vždy sametově matný, voděodpudivý a mechanickému poškození odolný povrch. Finální povrchovou úpravu tvoří přebroušení (zaleštění) povrchu a ošetření polyuretanovými laky nebo epoxidem.

Barevnost...
Díky neomezeným možnostem barvení se dají podlahy ze stěrky DECOR elegantně začlenit do stávajícího, ale i nově navrhovaného interiéru. Barvu budoucí podlahy jde vybrat podle výrobcem připravené řady nebo dalším barvením, kdy docílíme libovolného odstínu dle vašich požadavků.

Podklad pro stěrky Decor...
Stěrka DECOR  jde aplikovat na podklady jako je beton nebo anhydrit. U podkladu provádíme vždy bezplatnou kontrolu a konzultujeme další postup jako například rozmístění dilatací, velikost topných okruhů u podlahového topení a další vhodné postupy, které zajistí dokonalou realizaci a brání budoucímu praskání podkladů.

Technické vlastnosti stěrky Decor...
Samonivelační, barevná, polymerem modifikovaná, podlahová dekorativní stěrka pro přímé zatížení s pevností min. 35 N/mm2. Vhodná pro interiéry jako finální vrstva podlah v obytných a komerčních budovách (obývací pokoje, kuchyně, showroomy, kanceláře, obchodní prostory, restaurace apod.). Síla vrstvy: 5-10 mm

Použití...
Stěrka DECOR je určená pro dekorativní podlahy v obytných a komerčních budovách (obývací pokoje, kuchyně, showroomy, kanceláře, obchodní prostory, restaurace apod.) Podlahová stěrka vhodná pro novostavby i rekonstrukce, rychle vytvrzující - provozu schopná již po 3-4 dnech po aplikaci. Konečný vzhled povrchu stěrky může být lesklý nebo matný, závisí na použitém lakování.

Vlastnosti:

 • minerální báze - přírodní a elegantní
 • dostupná v 9ti barevných odstínech + dále barvitelná
 • stylový, nadčasový a přirozený vzhled povrchu
 • vynikající zpracovatelnost - velmi dobré samonivelační vlastnosti během aplikace
 • rychlé schnutí a vytvrzení
 • vhodný i na podlahové topení
 • snadná údržba
 1. Jindřich Kotrba

  Dobrý den,měl bych zájem o stěrku Decor do předsíně RD na stávající dlažbu,která je místy uvolněná(je na OSB deskách po 10-ti letech).
  Chtěl bych konzultaci. tel.777304541,email. jkmpraha@gmail.com

 2. Libor

  Měl bych zájem o podlahovou stěrku Decor. Jak mohu dál postupovat a mohu s někým tento výběr povrch zkonzultovat?

Napsat komentář