Propojovací adhezní přednátěr Ardex P 51 Premium 5 kg

Propojovací adhezní přednátěr Ardex P 51 Premium 5 kg

Propojovací adhézní přednátěrová disperze Ardex P 51 je bezpečný přednátěr s širokou oblastí použití vhodný na podlahy, stropy a stěny. Základní propojovací nátěr, primer, adhezní můstek a penetrace s vodoodpudivým efektem, při stěrkování zabraňuje výstupu vzduchových bublin z podkladu do nivelačních hmot. Penetrace na cementové a anhydritové podklady je bezrozpouštědlová, v tekutém stavu nafialovělá, po zaschnutí čirá umělopryskyřičná disperze, která po zaschnutí omezuje nasákavost. Tento výrobek neobsahuje rozpouštědla. Vhodný na podlahové topení. Použití disperze k přípravě podkladu, musí podklad být pevný, suchý a zbavený prachu.

Propojovací přednátěr na dřevotřískové desky používáme Ardex P 51 neředěný. Spotřeba 300g koncentrátu / m2.

Na uzavření póru v základových a stropních deskách z hrubého betonu ředíme 1 : 1 dílu vody. Spotřeba: 150g koncentrátu / m2.

Přednátěr a propojovací můstek na savých podkladech, betonech a anhydritech ředíme 1 : 3 díly vody. Spotřeba: 50g koncentrátu / m2.

Propojovací přednátěr hutných a hladkých podkladů ředíme v poměru 1 : 0,5 objemových dílů vody. Spotřeba: 200g koncentrátu / m2.

 

 

Propojovací adhezní přednátěr Ardex P 51 zakoupíte v showroomech společnosti Supellex.

 

 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány