PVC podlaha v Brně i v časech lockdownu

PVC podlaha v Brně i v časech lockdownu

I když jsou naše prodejny dlouhodobě zavřené, připravili jsme pro naše zákazníky „výdejní okénko“. V Praze v Letňanech a nově i v Brně na Kaštanové nabízíme možnost uříznout PVC přímo na míru. Pokládku nové podlahy tak nemusíte odkládat.

 

Prodejna Supellex v Brně na Kaštanové

V naší brněnské prodejně v Centru bydlení a designu Kaštanová si i během lockdownu můžete nechat uříznout PVC podlahu přímo na míru. V pohodlí domova si můžete vybrat konkrétní dekor ze dvou kolekcí podlah. Kolekce Gerflor Designtex je určena pro domácnosti a rezidenční účely. Jedná se o podlahy vhodné pro obývací pokoje, kuchyně nebo dětské pokoje. Kolekce PVC podlah Gerflor Designtime se lépe hodí pro komerční realizace. Jedná se o zátěžovou podlahu, která snese opravdu velkou frekvenci provozu. Vhodná je zejména do kancelářských prostor, prodejen či nemocnic.

Vybírejte z pohodlí vlastní pohovky

Konkrétní dekor si vyberete z pohodlí domova. Pečlivě si změřte rozměry, nezapomeňte se nejrůznější zákoutí a výklenky, ale také na přechody do navazujících místností. V brněnské prodejně Světa podlah Supellex vám rádi uřízneme PVC z rolí přesně podle vašich rozměrů. Zároveň vám doporučíme vhodnou realizační firmu. 

 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány