Stavební chemie Ardex - pomůže vám nejen při pokládce podlah

Stavební chemie Ardex - pomůže vám nejen při pokládce podlah

S pokládkou podlahy může být spjata i celá řada stavebních úprav, bez kterých by pokládka nebyla buď vůbec možná, nebo by ji to minimálně dosti zásadním způsobem ztěžovalo. Skvělou volbou v takovém případě, kdy se nedá obejít bez stavební chemie, pak může být pořízení stavební podlahářské chemie od rakouské firmy Ardex, která pokrývá široké spektrum produktů, jež se vám postarají o bezstarostnou pokládku podlahy a všeho, co s ní souvisí.  

Konkrétně v nabídce stavební chemie Ardex lze nalézt například rychletuhnoucí samonivelační stěrky umožňující nivelaci od 1 až do 25 mm. Dále nechybí ani celá řada opravných hmot, pomocí kterých můžete opravit prakticky cokoliv, co si jenom zamanete - od děr, přes nerovnosti v površích až třeba po odštípnutý schod. Navíc tyto hmoty jsou rychleschnoucí, tudíž po jejich nanesení nemusíte dlouho čekat na kýžený efekt. Důležitou součástí nabídky stavební chemie Ardex je též penetrace hodící se pod nivelační stěrku. 

    

Lepidla na dřevěné podlahy, která drží opravdu pevně  

Jádro nabídky stavební podlahářské chemie Ardex každopádně ale tvoří lepidla na podlahové krytiny. Těmi vůbec nejpopulárnějšími jsou pak lepidla na dřevěné podlahy. Během pokládky dřevěné podlahy tak můžete využít třeba služeb lepidla Ardex AF 415, jež se zásluhou své vysoké pevnosti perfektně hodí například pro masivní a exotické dřevěné parkety. Dalším z oblíbených lepidel Ardex je to nesoucí název AF 480. Hlavními výhodami tohoto lepidla je, že se snadno roztírá, rychle účinkuje a minimalizuje šanci na vznik trhlin v parketách.  

Novinkou mezi těmito supersilnými lepidly na dřevěné podlahy je poté lepidlo Ardex AF 455, které poznáte už na první pohled díky jeho podobnosti k salámu - tak se mu i říká. Jeho největší předností je univerzálnost, dá se totiž použít vskutku pro jakýkoliv typ dřevěné podlahy, navíc je vhodné taktéž pro podlahy s vytápěním.     

Jaké další výhody nabízí nové silné lepidlo Ardex AF 455?  

Mezi další přednosti lepidla na dřevěné podlahy Ardex AF 455 patří jeho okamžitý nástup účinku, prakticky ihned po svém nanesení začíná působit. Rovněž se vyznačuje vysokou stabilitou, to tedy znamená, že i po několika letech bude držet stále tak pevně, jako při své první aplikaci. Závěrem části věnované tomuto silnému lepidlu se sluší zmínit, že praktický tvar jeho obalu výrazně usnadňuje jeho nanášení, a to jak to ruční, tak i to strojové.  

V nabídce stavební chemie Ardex krom lepidel na dřevěné podlahy samozřejmě nechybí ani ta vhodná na další povrchy. Zakoupit si tedy můžete například lepidla na elastické podlahy, jako je třeba vinyl, speciální univerzální podlahářská lepidla nebo disperzní lepidla určená pro lepení PVC. 

Více na: www.supellex.cz/stavebni-chemie/ardex

 

Napsat komentář