TERMO-KONOPÍ STEP - kročejová izolace

TERMO-KONOPÍ STEP - kročejová izolace

Konopí - obnovitelná surovina. Od roku 1996 je v Německu opět povoleno pěstování konopí, které neobsahuje návykové látky.

V současné době se konopný průmysl celosvětově velmi rychle rozvíjí a z technického konopí se vyrábí všechny možné produkty.

Konopí jako jedna z nejstarších kulturních plodin může významně přispět k zaopatření lidstva oblečením, papírem, olejem, potravou, stavebním materiálem i dalšími produkty. Během 100 až 120 dnů dorůstá konopí až do výšky 4 metrů. Rostliny velmi rychle zastiňují půdu a zabraňují tak jejímu zaplevelení. Proto při pěstování konopí není zapotřebí žádná chemická ochrana rostlin. Ve fázi růstu čistí konopí vzduch odbouráváním CO2. Po sklizni zanechává půdu kyprou a nezaplevelenou.

Termo-konopí® Step je označení pro konopný filc a konopné filcové pásy, které jsou vyrobeny z vpichovaných konopných vláken. 

Konopný filc má klimatizační účinek, zlepšuje klima v obytných prostorách a chrání dřevné obložení před výkyvy vlhkosti. Termo-konopí® Step se používá jako podklad pro plovoucí parketové a laminátové podlahy. Konopné filcové pásy se používají při pokládce dřevo na dřevo, v lehkých příčkových konstrukcích a u dřevěných podlah.

Termo-konopí® podrobné informace.pdf

www.konopi-izolace.cz

  1. Filip

    Dodo: jo to tvrdí oni;-)

  2. Dodo.D

    Tohle myslim neni z marjany, ale z technickeho konopi a to je rozdil:-) D.

  3. Filip

    Jak se dá draze prodat odpad z marjány! Panejo

Napsat komentář