Trendy bytového designu

Trendy bytového designu

Náš domov, rozšíření nás samých, je prostředí, kterému můžeme dominovat tím, že jej naplníme věcmi, které milujeme a vylíčíme, jací jsme. Každý rok vítáme nové trendy v interiérovém designu. Během pandemie jsme byli nuceni zůstat doma a naším životním prostorem se stala kancelář, možná i učebna. Proto je rozumné, že většina z nás musela ve svých domovech provést vstřícné změny, které se stanou trendem nadcházejícího roku. 

POČÍNAJE TÍM NEJVIDITELNĚJŠÍM, DOMÁCÍ KANCELÁŘÍ

Jednou z největších výzev během pandemie bylo dilema domácí kanceláře. Málokdo z nás má ve svých domovech vyhrazené místo pro kancelář, proto je vyšší poptávka po větších obytných prostorech a předělávání místností. Styl je v zásadě na majiteli, ale mít návrháře nebo architekta může být jednou z nejlepších věcí, za kterou můžete utratit své peníze. To, co vyhovuje vám a vašemu životnímu stylu, je vysokou prioritou, ale důležité jsou jak funkčnost, tak i estetický vzhled.  

PŘIROZENÉ A UDRŽITELNÉ

Udržitelný je vždy ve stylu. Používání přírodních materiálů, které nejsou škodlivé pro životní prostředí, je jedním z mnoha způsobů, jak přispívat a používání recyklovaných předmětů snižuje plýtvání. Restaurování starého nábytku, abyste mu dali poslední šanci, je také jednou z alternativ, jak být udržitelný, popřemýšlejte o broušení a lakování krásného dřevěného stolu ve vaší jídelně nebo o přečalounění pohovky v obývacím pokoji, aby odpovídala nejnovějším designovým trendům. 

MULTIFUNKČNÍ PROSTORY 

Součástí globální pandemie bylo přelidnění, snažili jsme se co nejlépe přizpůsobit a uvolnit místo pro potřeby naší rodiny. To znamená, že většina z nás musela ve svých domech provést změny a využít každý centimetr čtvereční. Nemělo by být žádným překvapením, že interiérové ​​trendy pro rok 2022 představují více multifunkčních prostor, než jsme dosud viděli. Přemýšlejte o inovativních způsobech rozdělení a otevření místností, nábytku, který lze použít pro různé účely. 

PARKETY SE VRACÍ

Díky novým širším a delším prknům tato podlaha vypadá moderně a moderně, nicméně je tak univerzální, že se hodí opravdu pro jakýkoliv styl. Vzory rybí kosti nebo chevron udělají z každého prostoru výraz a z prázdné břidlice se stane umělecké dílo. Neváhejte a prohlédněte si masivní dubové parkety v tloušťce 21 mm, 15-16 mm nebo 8 mm, v různých délkách a šířkách.

SVĚTLEJŠÍ PODLAHY

V průběhu letošního roku jsme neustále zaznamenali vyšší poptávku po lehčích podlahách. Pro nový rok jsou trendy pro dřevěné podlahy béžová, šedá a bílá. Nyní, když jsme prozkoumali, jaké jsou žádané nové trendy interiérového designu pro rok 2022, nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co pro svůj domov vymyslíte! Který kus z vašeho současného domu nejlépe reprezentuje to, kým jste?

 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány