Vinylová plovoucí podlaha - Čím si vás získá?

Vinylová plovoucí podlaha - Čím si vás získá?

Vinylové plovoucí podlahy začínají dobývat trh s podlahami, a to například i díky tomu, že jde o podlahové krytiny nabízející opravdu vysokou odolnost. Nevadí jim třeba ani spadlý talíř či ovladač, tedy nárazy, které by dokázaly poškodit dřevěnou podlahu. Svým designem se přitom vinylová podlaha od té dřevěné nemusí prakticky vůbec lišit - krom dekorů dřeva jsou vinylové podlahy nabízeny i v dekorech jiných oblíbených přírodních materiálů. 

Jako příklad takovéto vinylové podlahy nám může posloužit kvalitní podlaha Wineo DESIGNline 800, která dokonale imituje přírodní kámen. Vinylová plovoucí podlaha dále nabízí řadu užitečných vlastností, které zpříjemní její každodenní používání. Řeč je zejména o protiskluznosti a skvělých tepelně izolačních vlastnostech. Stejně tak si nelze nevšimnout její pohodlnosti - vinylová podlaha je měkká a hezky hřeje, což má za následek to, že se po ní opravdu příjemně chodí. 

Čeká na vás velice snadná pokládka 

Častokráte hlavním důvodem, proč se lidé rozhodují pro pořízení nové vinylové podlahy, oblíbené jsou v tomto ohledu zejména plovoucí podlahy DESIGNART Home Click, pro jejich nenáročnost na údržbu a pokládku. Konkrétně i díky tomu, že se na této podlaze špatně drží prach, ji stačí čistit mopem, případně vysát vysavačem jedenkrát do týdne. Jednou za měsíc je dobré přidat do čistící procedury i speciální přípravky na vinylové podlahy, jež jim vrátí lesk a zároveň na nich vytvoří ochranou vrstvu. 

Co se týče pokládky vinylové plovoucí podlahy, tak s ní si poradí i naprostý laik, a to během pár hodin. Jde totiž o podlahy vybavené click systémem, který umožňuje snadné propojení všech podlahových dílců. V neposlední řadě vás mohou plovoucí vinylové podlahy zaujmout i svou přijatelnou cenovkou – ty nejlevnější seženete v showroomech Supellexu už za částku startující na 750 korunách za metr. 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány