Vinylové podlahy Amorim Premier Real z korkovou izolační vrstvou  jsou ideální pro izolaci tepla i hluku

Vinylové podlahy Amorim Premier Real z korkovou izolační vrstvou jsou ideální pro izolaci tepla i hluku

 

Vaše pokusy a snahy najít ideální podlahovou krytinu pro vaši domácnost zastaví vinylové podlahy Amorim, které jsou ušité na míru i těm nejnáročnějším zákazníkům. Kombinují hned několik technologií, které umožňují propojení odolnosti, ekologičnosti i hezkého designu.

Vinylové podlahy Amorim Premier Real jsou postaveny na výhodách a oblíbenosti přírodního korku. Díky tomu si domů přivedete kousek přírody. Korek má výborné izolační i hlukové vlastnosti. Je hřejivý a velmi příjemný na došlápnutí. Velkou nevýhodou by mohla být měkkost korku, tu však výrobce vyřešil vrchní odolnou vinylovou vrstvou, která odolá běžným nástrahám.

Když si tedy lamelu vinylové podlahy Amorim rozebereme na jednotlivé vrstvy, je tvořena z vrchní vysoce odolné, ochranné a dekorativní vrstvy. Pod ní najdete vrstvu aglomerovaného korku silnou 2,75 mm (omezuje kročejový hluk, přináší teplo a pohodlí). Pod korkem je vysoce hustá dřevovláknitá HDF deska se zámkovým spojem Corkloo (zajišťuje rychlou a snadnou pokládku). Finální vrstva vinylové podlahy Amorim je opět tvořena korkem o síle 1,3 mm. Vinylové podlahy PremierREAL disponují vynikajícími vlastnostmi díky inovativní technologii Corktech. 

Kde vinylové podlahy nakupovat?

Ani sebelepší popis produktu vám nenahradí přímou konfrontaci s podlahovou krytinou. Kde vinylové podlahy nakupovat? Nejlépe tam, kde už je mají položené - na pobočkách prodejce. Tam podlahu můžete nejen vidět, nýbrž si ji i osahat. To nám připomíná, že prodejce těchto  vinylových podlah otevírá novou pobočku v Praze. Tam na vás budou čekat nejen nové podlahy, nýbrž i odborníci na slovo vzatí. Pokud tedy máte ohledně podlahové krytiny plno nezodpovězených otázek, obraťte se na někoho, kdo vám poskytne plnohodnotné odpovědi.

Návštěva prodejny nebo showroomu je bezpochyby nejlepším krokem, který můžete při výběru podlahy udělat. Něco jiného je totiž mít nějakou představu a pak podlahu pod nohama skutečně cítit. Jsou věci, na kterých se s partnerem dohodnete doma. Buďte ale připravení, že v místě nákupu se může situace otočit o 360 stupňů.

Jaký design vinylové podlahy bude vašemu domovu slušet?

Kterýkoliv design kvalitní vinylové podlahy bude už jen pomyslnou třešničkou na dortu vašeho výběru. Ovšem i ten ve velkém ovlivní výsledný design místnosti. Na malý výběr si rozhodně nemůžete stěžovat. Prodejce  Supellex nabízí své vinylové podlahy Amorim v řadě skvostných provedení. Vybrat si můžete oblíbené imitace dřeva nebo kamene v různém barevném provedení.

Více informací a inspiraci najdete také na: https://www.supellex.cz/

 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány