Vinylové podlahy Aspecta SOLID PRO 0,55

Vinylové podlahy Aspecta SOLID PRO 0,55

Chcete něco, co bude krásné, praktické a odolné vůči opotřebení. Ale s tolika možnostmi na trhu se cítíte ztracení a frustrovaní. Možná jste už zažili zklamání z podlahy, která nevydržela dlouho, nebo jste se setkali s tím, že vzhledem ke změnám teploty či vlhkosti došlo k jejímu poškození. Tento problém negativně ovlivňuje váš život - musíte investovat další čas a peníze do opravy nebo výměny podlahy a obavy z toho, jak dlouho vydrží vaše nová podlaha bez dalších problémů.

Nyní si předst svůj život s podlahou, která je nejen elegantní a stylová, ale také extrémně odolná a snadno se udržuje. Představte si prostor, kde můžete být hrdí na svůj výběr podlahy a nemusíte se starat o její opotřebení či poškrábání. Místnost plnou atmosféry dřeva nebo kamene bez nutnosti kompromisů ohledně trvanlivosti a údržby. Vaše domácnost, kancelář či průmyslový objekt získá úplně nový rozměr, který vás bude těšit každý den. 

Kolekce SOLID PRO nastavují nové standardy pro bytové, komerční a průmyslové využití

Řešení  je právě kolekce vinylových podlah Aspecta SOLID PRO 0,55. Tato inovativní kolekce nabízí širokou škálu dřevěných i kamenných dekorů dostupných ve variantách lepené, plovoucí a ISOCORE. Díky moderním technologiím a designu jsou tyto podlahy ideální pro bytové, komerční i průmyslové využití.

Kolekce SOLID PRO nastavuje nové standardy v oblasti vinylových podlah díky svým velkým prknům pro rozlehlé místnosti, různým tloušťkám a provedením Glue Down a ISOCORE. Tyto také disponují speciální povrchovou úpravou Duraspect, která zaručuje odolnost proti poškrábání (MSR-B1).

Vyberte si ze širokého spektra dekorů Chevron a Herringbone a proměňte svůj prostor na místo plné atmosféry s podlahami Aspecta SOLID PRO 0,55. Díky tomuto řešení budete moci užít si krásu dřeva nebo kamene bez obav z poškození či údržby a váš život se změní k lepšímu. Kolekce SOLID PRO s povrchovou úpravou Duraspect (odolnost proti poškrábání MSR-B1) koupíte pouze v prodejnách společnosti Supellex.

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány