Vinylové podlahy Merit SPC a jejich nová lepená řada Merit GD

Vinylové podlahy Merit SPC a jejich nová lepená řada Merit GD

Největší prodejce podlahových krytin společnost Supellex rozšířila oblíbenou produktovou řadu MERIT CPC. A my si myslíme, že si zamilujete i tento nový přírůstek.

Novinka se jmenuje MERIT GD a jedná se o lepené provedení. Rozhodli jsme se pro toto rozhodnutí, abychom zajistili, že se náš produkt bude lépe přizpůsobovat Vašim potřebám a preferencím. Chtěli jsme Vám nabídnout něco, co by se perfektně hodilo do Vašeho interiéru, a zároveň by splňovalo všechny Vaše požadavky na kvalitu a design.

Celá kolekce MERIT GD nabízí sedm totožných dřevěných dekorů. Tyto dekory jsou vyrobeny s nejvyšší pečlivostí a precizností a nabízejí unikátní a elegantní vzhled. Každý dekor má tloušťku 2,5 mm, což zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Tímto bychom Vás chtěli ujistit, že kolekce MERIT GD je již nyní skladem a připravena k odběru. Můžete tak bez obav začít plánovat svůj další nákup.

Co se týče ceny, maloobchodní cena nové kolekce je 655 Kč/m² bez DPH. Cenově je tak přístupná širokému spektru zákazníků a přitom nabízí vysokou kvalitu a elegantní design.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na naše odborníky z vašeho místa bydliště. Je zde pro Vás, aby Vám pomohl vyřešit jakékoli pochybnosti nebo dotazy, které byste mohli mít. 

Prohledněte si naši kolekci  Merit GD

https://www.supellex.cz/vinylova-podlaha-lepena-merit-gd-future-oak-snow/

https://www.supellex.cz/vinylova-podlaha-lepena-merit-gd-nature-oak/

https://www.supellex.cz/vinylova-podlaha-lepena-merit-gd-light-oak/

https://www.supellex.cz/vinylova-podlaha-lepena-merit-gd-future-oak-nature/

https://www.supellex.cz/vinylova-podlaha-lepena-merit-gd-future-oak-light/

https://www.supellex.cz/vinylova-podlaha-lepena-merit-gd-future-oak-white/

https://www.supellex.cz/vinylova-podlaha-lepena-merit-gd-dark-oak/

 

 

 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány