Vinylové podlahy Plzeň

Vinylové podlahy Plzeň

Vybíráte si vinylovou podlahu? Hledáte odborníky a chcete se poradit? V tomto případě navštivte podlahové studio Supellex v Plzni, kde si dobře vyberete z kvalitních značek vinylových podlah a k tomu se vám bude věnovat odborník na vinylové podlahy, který vás provede jejich výběrem. Velký showroom nabízí svým zákazníkům z Plzně i z širokého okolí výběr z mnoha vzorů vinylových podlah, poradenství při volbě podlahy, dále cenové kalkulace, rozvoz vybrané podlahové krytiny a v případě potřeby i instalaci ve vybraném interiéru. 

S výběrem podlahy se určitě obraťte na odborníky. Nevybíráte si ji jenom na jednu sezonu, ale na spoustu let, proto se vyplatí investovat do kvalitnější značky. Podlahové studio i velkoobchod najdete  v CTParku u Makra na ulici Obchodní 1. 

https://www.supellex.cz/podlahove-studio-plzen/

Showroom

Po - Pá: 9.00 - 18.00 hod.
So: 9.00 - 13:00 hod.
Prodej pouze Po – Čt: 7.00 – 16.30 hod a Pá 7.00 – 15.30 hod.

Velkoobchod

Po - Čt: 7.00 - 16.30 hod.
Pá: 7.00 - 15:30 hod.

 

Pokud dnes někdo vysloví slovní termín „vinylová podlaha“, hodně lidí si vzpomene na nechvalně známé „panelákové“ podlahové krytiny vyznačující se nevkusnými vzory, širokými spoji mezi jednotlivými díly a nepříliš příjemnými pocity při chůzi. Dnešní krytina typu tvrzeného PVC má však do této podoby hodně daleko. Moderní vinylová podlaha se vyznačuje pestrou paletou vzorů, z nichž nejoblíbenější jsou imitace přírodních předloh. V nabídce najdete velmi působivé vzory různých dřevěných povrchů včetně exotických dřev. Oblíbené jsou i vzory kamene, pískovce, terakoty, dlažby a další atraktivní vzory přírodního původu. Oproti starému tvrdému PVC z dob před třiceti lety je dnešní vinyl měkký a příjemný i pro chůzi bosou nohou. Je vítanou alternativou tam, kde by například plovoucí podlaha příliš snížila prostor od podlahy ke stropu a tím omezila rozmístění vybraného nábytku.

 

 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány