Vinylové podlahy prémiové francouzské značky Gerflor

Vinylové podlahy prémiové francouzské značky Gerflor

Podlahy z vinylu se během předchozích deseti let staly volbou číslo pro řadu zákazníků. Přemýšlíte-li o kvalitním materiálu s unikátním vzhledem a dlouhou životností, určitě si prohlédněte podlahové krytiny francouzského výrobce Gerflor.

 

Skvělé vlastnosti podlah

Podlahové krytiny Gerflor mají řadu výjimečných vlastností založených na nejnovějších poznatcích. Jejich pokládka je velmi snadná, ale i tak doporučujeme svěřit ji odborníkům. Podlahy mají mimořádnou odolnost vůči poškození, dobře snesou kočičí našlapování, psí běhání a nejrůznější hry dětí. Krytina je vyrobena s respektem k životnímu prostředí a vybírat si můžete z řady pěkně zpracovaných dekorů.

Jednička v lepené i plovoucí variantě

Francouzská společnost Gerflor patří mezi výrobci podlahových krytin ke světové špičce. Ve Světě podlah Supellex najdete její kolekci vinylových podlah DesignArt. Technologicky pokročilé plovoucí i lepené podlahy jsou dostupné v kolekci HOME pro rezidenční účely a v kolekci TRAFFIC pro komerčních využití. 

Vhodné do všech interiérů

Vinylové podlahy se hodí do celého domu – od vstupní haly přes kuchyň až po koupelnu. Mají velmi vysokou odolnost vůči vlhkosti a jsou protiskluzné. Představují tak bezpečné řešení pro starší lidi i malé děti. Velkou výhodou vinylových podlah Gerflor je i to, že tlumí kročejový hluk. Zatímco „tvrdší“ podlahoviny nedovedou pohlcovat hluk, vinyl vytvoří příjemnou akustiku místnosti.

Prozkoumejte možnosti podlah Gerflor a inspirujte se! Společnost Supellex svět podlah je lídr v podlahových řešeních. Prodává inovativní a designová řešení v segmentu podlahových krytin. Inspirujte se produkty a najděte ideální řešení pro Vaší novou podlahu. Navštivte web: www.supellex.cz

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány