Vinylové podlahy v pražských showroomech

Vinylové podlahy v pražských showroomech

Důležitou součástí každého interiéru jsou kromě jeho vybavení také podlahy. Při zařizování nové či rekonstruované domácnosti byste tak na jejich výběr rozhodně neměli zapomenout a měli byste mu věnovat dostatečnou péči. S tím vám pomohou pomoci pražské showroomy firmy Supellex. V hlavním městě České republiky se setkáte hned se dvěma místy, kde si širokou nabídku podlah můžete bez sebemenšího rušení prohlédnout. S výběrem vám poradí profesionální odborníci a vy tak můžete získat přehled a důležité informace o velkém množství podlah, které se liší svým dekorem i materiálem.

Vinylové podlahy jsou velmi oblíbené

U moderních interiérů se vinylové podlahy staly jednou z velmi oblíbených variant. Tyto, čím dál více žádané umělé podlahy, se stávají jedničkou nejen díky své ceně. Oblíbenost získávají i pro svou kvalitu a materiál, který udržuje teplo a je příjemný na dotyk vašich nohou.

Na výběr máte hned ze tří možných provedení vinylových podlah. V nabídce jsou podlahy lepené, click a multilayer. Zároveň je možné vybrat i varianty zátěže. Díky tomu tak nemusíte pořizovat vinylové podlahy pouze do domácností. Hodit se budou i do dílen či dalších místností s větším váhovým zatížením.

Snadná údržba i příjemný materiál

Dalším, co dělá vinylové podlahy podlahami, po kterých šahá velká spousta zákazníků, je jejich snadná údržba. Podlaha je velmi odolná a poradí si jak se špínou, tak také vodou. Proto je vhodná i do koupelen či kuchyní. Za vodotěsné varianty si sice pár korun připlatíte, nicméně získáváte záruku, že voda vaši podlahu jen tak nezničí. Pro ještě větší komfort pak právě třeba na toaletu nebo do koupelny můžete přidat podlahové vytápění.

Showroomy se širokou nabídkou  

Je důležité nepodcenit výběr podlahy. Tu v dnešní době můžete bez obav vybírat z pohodlí domova přes internet. Neměli byste ovšem zapomenout, že podlaha je něčím, co nekupujete na jednu sezonu. Při správném výběru s vámi kvalitní vinylová podlaha může strávit desítky let.

Na internetu si o vinylových podlahách můžete zjistit snad všechny potřebné informace. Platí ale, že odstín je na fotografiích často zkreslený a na materiál si přes obrazovku počítače opravdu nesáhnete. Proto přinášíme jednoduché řešení. Navštívit totiž můžete pražské showroomy firmy Supellex.

Jedna z největších nabídek vinylových podlah

Využijte jedinečnou příležitost a podívejte se na jednotlivé typy podlah zblízka. Navštivte jeden ze showroomů a ulehčete si výběr té pravé podlahy do vašeho interiéru.

Showroomy Supellex, které se nacházejí v Praze, nabízejí jednu z největších nabídek vinylových podlah v celé republice. Prohlédnout si zde můžete kvalitní podlahy českých i zahraničních výrobců. Během pár chvil si zjistíte, jaké odstíny jsou nabízeny a můžete si sáhnout také na spoustu materiálů, které zde naleznete.

Odborníci, kteří vám poradí

Z množství vystavených vinylových podlah se vám jistě zatočí hlava. Spousta kolekcí nabízí různé materiály i odstíny a barvy. A právě proto jsou na našich prodejnách přítomni ti, kdo se v této oblasti opravdu vyznají. Kromě svého názoru tak získáte také názor odborníků, kteří se podlahám nejen z vinylu, věnují prakticky každodenně.

Showroomy Supellex v Karlíně i Letňanech

Pokud stále váháte, jakou podlahu si do vaší domácnosti, kanceláře či třeba dílny pořídit, pak se nebojte zastavit v jednom ze showroomů v Praze. Profesionálové, kteří vám ukážou spousty typů českých i zahraničních podlah různých dekorů, kolekcí i materiálů, na vás čekají na dvou místech. Poradí vám buď v Karlíně, nebo Letňanech. Těšit se můžete nejen na jejich pomoc, ale také na jedny z největších showroomů, které se v České republice vůbec nacházejí.

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány